Niké Majstrovstvá Slovenska 2023 v malom futbale sa konali 1. - 2. júla v Banskej Bystrici. Zúčastnilo sa ich 48 tímov v hlavnej kategórii a 16 tímov v kategórii 40+.
Konečné poradie tímov:
Poradie | Hlavná kategória | Kategória 40+ |
---|---|---|
1. | Banco Casino Pezinok | Túlavé Citróny Nitra |
2. | ASGuard - Bodva Sport Club Košice | FC Teraz Bytča |
3. | Bianconeri Banská Bystrica | Euroteam Zvolen |
4. | Galacticos Banská Bystrica | Partizán Bardejov |
5. | Golden Boys Trnava | Kemada Banská Bystrica |
6. | Papalalulu Bratislava | Aqua Turčianske Teplice |
7. | Túlavé Citróny Nitra | Sparťan Košice |
8. | Aquatec FULL café Dubnica nad Váhom | Arsenal Galanta |
9. | 7edma Patrioti Kanianka | ZEL Martin |
10. | Dobri Bobri Prešov | FC Santos Galanta |
11. | Engerau Boys Bratislava | Detroit Zvolen |
12. | ZEL Martin | Bernard Team Košice |
13. | XAMEX Humenné | FC CCM Citron Martin |
14. | AFT Wolves Bratislava | RELAX Zvolen |
15. | Nuršišliš United Prešov | ELÁN ZVolen |
16. | FC BPN Bratislava | Skaleš |
17. | Skackavá Banská Bystrica | |
18. | Ako chcete Bratislava | |
19. | Vakatanka Košice | |
20. | 4SPORT Team Prešov | |
21. | Eli PcProfi Academy Humenné | |
22. | Deportivo Kanianka | |
23. | Real Coholics Bratislava | |
24. | Hofex Košice | |
25. | LOS POLLOS HERMANOS Prešov | |
26. | Menežeris Bratislava | |
27. | Galacticos Zlaté Moravce | |
28. | F. C. Lions Trnava | |
29. | Aquadux Banská Bystrica | |
30. | Detroit - Oranjes Zvolen | |
31. | Promet Trans Košice | |
32. | TC Nitra | |
33. | Torro - Koliba Zvolen | |
34. | LA Kings Zvolen | |
35. | WILLPAN STARS Prešov | |
36. | Sparta Banská Bystrica | |
37. | BAMBARIACI Martin | |
38. | Partizán Bardejov | |
39. | AC ROMA Martin | |
40. | Pivkári Zvolen | |
41. | Rising Prospects Košice | |
42. | Atlético Samaria Bratislava | |
43. | TL servis Košice | |
44. | XANTO Team Zvolen | |
45. | Absolut Team Prešov | |
46. | MUSHLA S.C. Piešťany | |
47. | FC Nemce Banská Bystrica | |
48. | Paralympiacos Hriňová |